İnternet Erişim Hizmetleri
Kesintisiz İletişimin Rahatlığını İşnet İnternet Hizmetleri’yle Yaşayın
İnternetin gelişimi ve yaygınlaşması; sadece bilgisayar kullanıcıları için değil; teknoloji üreticileri için de bambaşka bir ufuk açtı. Artık bireyselden kurumsala kadar iş hayatının olmazsa olmazı haline gelen internet; iş dünyasında birçok alanda da iş yapış biçimlerini belirgin şekilde değiştirdi.

İnternetin iş hayatında bu derece etkin bir rol kazanmasıyla birlikte, kurumların internete erişimleri de hayati bir önem kazandı. Erişim kalitesi ve sürekliliği şirketlerin rekabet kriterleri ve stratejilerinde öne çıkarken; kurumlar artık interneti tıpkı elektrik gibi günlük yaşamın bir parçası olarak görüyorlar. İnternet hizmetlerinde yaşanabilecek anlık kesintiler bile, bu hızlı akışta iş süreçlerini etkileyerek zaman, para ve kurumsal prestij kayıplarına bile neden olabiliyor.

İşNet interneti, iş süreçlerinin ayrılmaz bir parçası olarak gören tüm kurumların iş anlayışı ve süreklilik ihtiyacına uygun olarak, 7 gün 24 saat kesintisiz, güvenilir ve yüksek performanslı internet hizmetiyle karşılıyor.

İşNet, her biri mesh topolojiyle yedekli olarak çalışan ve 81 ilde yer alan PoP noktalarıyla Türkiye’nin en doğusunda batısına kadar kesintisiz ve güvenilir bir internet hizmeti sunuyor.

İşNet İnternet Hizmeti’nin sağladığı temel avantajlar şu şekilde özetlenebilir: 

  • Yurt içi ve yurt dışı küresel operatörlerle yapılan ara bağlantılar üzerinden yedekli olarak çalışan İşNet İnternet Hizmeti’yle şirketler kesintilerden etkilenmezler.
  • Bağlantı türünden bağımsız olarak, tüm kurulum ve işletim hizmetleri İşNet tarafından sağlandığından; işletmeler önemli bir maliyet yükünden kurtulurlar.
  • İşletmelerin kullandıkları hattın performans ve verimi 7 gün 24 saat izlenir. Buna ek olarak işletmeler de hatlarının performansını ölçebilir, raporlayabilir ve ihtiyaca göre yeni kapasite de talep edebilirler.
  • Son dönemlerde dünyanın en büyük işletmelerini bile zor durumda bırakan ve kurum itibarlarını zedeleyebilen DDoS saldırılarına karşı, İşNet Guard Hizmeti’yle müşteri hatları koruma altına alınabilir.


Sözleşmenizde aksi kararlaştırılmadıkça yazılı olarak bildirmek şartı ile her zaman sona erdirilebilir. Fesih talebine ilişkin bildirimin yapıldığı andan itibaren yirmi dört saat içinde aboneye sunulan HİZMET kısıtlanır ya da durdurulur. Fesih talebinin yapıldığı andan itibaren yedi gün içinde de fesih işlemi gerçekleştirilir.